Wyszukiwarka
12 900,00 zł
4 200,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Zestaw: Płyta żaroodporna izolacyjna 1000/500/30 15szt + klej do płyt 1kg 3szt + kołek do płyt 15 szt
Opis
Płyty izolacyjne
Żaroodporne płyty izolacyjne przeznaczone są do termicznej izolacji ścianek budowanego kominka oraz jednocześnie mogą służyć jako jego obudowa. Ich właściwości powodują, że są one bardzo łatwe w montażu. Wystarczy mieć najprostsze narzędzia stolarskie, jak piłka do drewna, klej wysokotemperaturowy oraz wkręty, aby odpowiednio dociąć i połączyć je ze sobą. Płyty są produktem niepalnym i bezpyłowym. Od wewnętrznej strony płyty są poddawane wysokim temperaturom, natomiast strona zewnętrzna pozostaje w bezpiecznej temperaturze dla człowieka.
Charakterystyka produktu:
kolor: biały
zapach: bezzapachowy
klasyfikacja ogniowa: A1 - niepalny
maksymalna temperatura eksploatacja: 950°C
gęstość: 245 kg/m3
wymiary: 1000 x 500 x 30mm
Klej do płyt
Zastosowanie:
Klej do płyt izolacyjnych jest klejem specjalnym do użytku w ochronie przeciwpożarowej i technice wysokich temperatur. Klej jest używany do sklejenia płyt izolacyjnych. Stosowany jest jako pomoc montażowa przy zamocowaniach mechanicznych. Dotyczy to zarówno klejenia identycznych materiałów, jak i ich kombinacji. Klej nadaje się też do klejenia betonu i gazobetonu, z dodatkowym umocnieniem mechanicznym. Używa się go również do uszczelniania kanałów wentylacyjnych oraz jako pomoc w montażu lekkich izolacji z włókna. Stosuje się go wewnątrz pomieszczeń, w których nie występuje wilgoć.
Właściwości fizykochemiczne:
Stan fizyczny: ciekły
Forma dostawy: płynna pasta
Zapach: prawie bezwonny
Temperatura topnienia: nie dotyczy
Temperatura wrzenia: >100oC
Temperatura zapłonu: nie stosuje się
Temperatura samozapłonu: nie stosuje się
Wybuchowość: nie stosuje się
Granice wybuchowości: nie stosuję się
Właściwości sprzyjające zapaleniu: nie stosuje się
Ciśnienie par: ~ 23 bar
Gęstość ( w 20 oC): 1,7 kg/ dm3
Rozpuszczalność w wodzie: słaba
Odczyn pH ( w 20 oC): ~ 12
Test rozpuszczalności: nie stosuje się
Lepkość ( w 20 oC): lepka
Zawartość rozpuszczalnika: nie stosuje się
Waga: 1kg
Płyty to kruchy materiał izolacyjny i mogą posiadać możliwe mikro pęknięcia (pajączki) i nie mają wpływu na jego prawidłową prace. Płyty są pakowane po 5 szt i mogą być pęknięte, ale to w niczym nie przeszkadza bo płyty zwyczajowo łączy się klejem. Prosimy o sprawdzenie towaru w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń o spisanie protokołu z datą dostarczenia.